Značka Vodnář je nově ke koupi na Mall.cz


Společnost M+H, Míča a Harašta, s. r. o., navázala spolupráci s nákupní galerií Mall.cz a zásadně tak rozšířila dostupnost svých produktů, konkrétně výrobků značky Vodnář.

Značka Vodnář je nově ke koupi na Mall.cz

Do nabídky byl letos na jaře zařazen kompletní sortiment této značky, který zahrnuje přípravky bazénové chemie a SPA  a výrobky pro ošetření vody v zahradních jezírkách a rybníčcích.  Zákazníci si tak mohou na Mall.cz vybrat z celkem 102 produktů Vodnáře, které jsou k dispozici trvale skladem. Co se šíře nabídky týká, v kategoriích bazénové a jezírkové chemie je nyní společnost M+H je druhým největší dodavatelem Mall.cz.

„Naším záměrem bylo oslovit přes další prodejní kanál nové zákazníky, kteří nenakupují u našich standardních prodejců. A to se podle čísel, která máme v tuto chvíli k dispozici, podařilo,“ okomentoval začátky spolupráce s Mall.cz Pavel Míča, jednatel M+H, Míča a Harašta, s. r. o. Produkty značky Vodnář byly dosud k mání především na e-shopech Bazenovachemie.cz a Jezirka-vodnar.cz a dále v celorepublikové síti kamenných prodejen.

Firma vnímá letošní sezónu jako startovací, takže na jakékoliv podrobnější zhodnocení je třeba počkat. Pavel Míča však vidí budoucnost velmi optimisticky: „Plánovaný rozpočet na rok 2020 je již v tuto chvíli splněný, v partnerství s nákupní galerií tedy vidíme pro další období potenciál nejen na trhu v České republice.“


O M+H, Míča a Harašta, s. r. o.: Společnost, která vznikla v roce 1993, každoročně vyrobí a dodá na český i zahraniční trh více než 5000 tun surovin pro kosmetické výrobce a přes milion kusů vlastních kosmetických přípravků značky Saloos. Od roku 2000 produkuje M+H pod značkou Vodnář (www.bazenovachemie.cz) úplný sortiment přípravků péče o bazénovou vodu, v roce 2012 rozšiřuje portfolio značky o řadu výrobků péče o zahradní jezírka a rybníčky (www.jezirka-vodnar.cz).

O Mall.cz: Od roku 2016 je součástí MALL Group, jejíž portfolio kombinuje čtyři hlavní oblasti: tradiční e-commerce, online prodej potravin, internetovou televizi a finanční služby pro internetové nakupování. Skupina MALL s více než 2000 zaměstnanci nabízí své služby 90 milionům obyvatel střední a východní Evropy. Zákazníci v ČR vybírají na Mall.cz z milionu produktů a pro vyzvednutí zboží mají k dispozici přibližně 700 výdejních míst.

Radostné chvíle u bazénu přeje tým Vodnář