Zpět na seznam

Boj s usazeninami a nečistotou

videonávod

I přestože se budete o bazén dobře starat, může se v některých místech začít usazovat vodní kámen nebo jiné nečistoty. Částečně se tomu dá předejít použitím přípravku MASKOVAČ TVRDOSTI

Co ale dělat, když už vodní kámen v bazénu nebo u něj máte? Jeho odstranění spočívá především v kombinaci správných přípravků a mechanického působení. Dobrou volbou je VIKTOR. Jedná se o nepěnivý saponát ve formě nažloutlého roztoku, který odstraňuje běžnou nečistotu z ploch. Používá se koncentrovaný anebo ředěný vodou podle návodu.

Přípravek VIKTOR ale nebude stačit na bílé skvrny usazených solí. Pro jejich odstranění byl speciálně vyvinut přípravek NA USAZENINY. Naneste ho na houbu, hadr nebo přímo na čištěnou plochu. Gelová podoba přitom zamezí roztečení na místa, kde ho nechcete. Přípravek pak nechte působit asi 20 minut a pak ošetřené plochy očistěte hadrem nebo kartáčem a opláchněte čistou vodou. V případě silných nánosů můžete celý postup zopakovat.

Tím se jednoduše zbavíte bílých povlaků usazenin, vodního kamene i řas. Váš bazén se tak stane opět krásným místem pro koupání.


Další videa